ESCAPE ROOM pro 2 hráče

Fotografie z únikové deskové hry ESCAPE ROOM pro 2 hráče od provozovatele Blackfire
Počet hráčů
2 - 2
Hrací doba
120 minut
Je možné hrát víckrát
Ano
Hra má více příběhů
Ano
Rok vydání hry
2020
Hraní s mobilem
Ne
Edice hry
Základní hra
Hrací čas je omezený
Ano
Vhodné pro děti od
12/16 let

Popis hry

Zachovejte chladnou hlavu v boji s časem!

Z pohodlí domova zažijte vzrušení, které znáte z únikových her ze skutečného života! Během této nervy drásající verze oblíbené hry Escape Room: úniková hra pro dva hráče budete muset společně odhalit skryté indicie a použít je pro řešení náročných hlavolamů.

Je to neustálý závod s časem, ve kterém máte 60 minut na dokončení. V této hře vyhráváte i prohráváte společně. Spolupráce je jediný způsob, jak uspět. Pokud jste si ještě nikdy únikové hry nevyzkoušeli, připravte se na neopakovatelný zážitek. Když se člověk baví, 60 minut uteče jako voda!

Scénář Vězeňský ostrov: Konečně nastal čas. Berete do ruky zapalovač po dozorci, kterého jste právě přemohli, a symbolicky podpalujete pečlivě připravený únikový plán. Oheň spouští požární poplach. Cesta ke svobodě začíná!

Scénář Ústav: Vaše přítelkyně Diana vám z ústavu pro choromyslné se zvýšenou ostrahou poslala dopis, že se jí chystají provést děsivý zákrok, lobotomii. Když ho podstoupí, její chování se navždy změní. Rozhodnete se proto vyrazit za její záchranou. Stihnete to ale včas?

Tento web používá soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním souborů cookies. Více informací