Spotlight: Room Escape

Ikona hry Spotlight: Room Escape od společnosti Javelin Ltd.

Jste připraveni na zážitek se spoustou dramat a dobrodružství? „Spotlight: Room Escape“ je vzrušující hra založená na divadelní dramatické scéně. Co byste dělali, kdyby vás unesli a zavřeli v podivné místnosti bez potuchy, jak jste se tam dostali? Doslova jste zapomněli na všechno a vaším jediným cílem bylo uniknout z místnosti dříve, než vyprší čas. Začněte s vyšetřováním a najděte odpovědi na různé otázky, jako je kdo vás unesl, účel vašeho únosu a mnohem více !!

Hra „Spotlight: Room Escape“ je krásně navržena s tajemnou grafikou a vzrušujícími zvukovými efekty. Každý objekt v místnosti je umístěn s jasnou logikou kolem něj a každá scéna popisuje hluboký význam! Pozorujte, analyzujte a používejte své logické schopnosti k útěku z tajemné místnosti.

Připravte se na nejdobrodružnější cestu svého života. Sbírejte stopy a začněte budovat plán, jak uniknout. Hra má intuitivní herní ovládací prvky, které jsou ideální pro hráče všech věkových skupin. Najděte potřebné věci skryté v místnosti, jako je pochodeň, lano a mnoho dalšího, abyste měli připravený svůj Escape plán. Hra má spoustu záhadných úrovní, z nichž každá je navržena s jedinečným plánem východu. Pečlivě prozkoumejte polohu a kombinujte různá vodítka, abyste našli cestu ven!

Vyzkoušejte své detektivní schopnosti a prozkoumejte každou scénu a předměty, abyste našli stopy. Oblékněte si logický klobouk a vyřešte různé hádanky s čísly a písmeny a otevřete zámky. Stopy mohou být skryty kdekoli kolem vás. Vyřešte hádanky a slova prozkoumáním nalezených stop. Hra vyžaduje úplné soustředění, trpělivost a logické myšlení, aby se hádanky rychle vyřešily a unikly jste.

Tento web používá soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním souborů cookies. Více informací